Kompetentne centrum opieki nad matką i dzieckiem – ginekolodzy oraz pediatrzy

Obecnie kobiety na ogół dowiadują się o ciąży to naturalnie dzięki ogólnodostępnym, tanim testom ciążowym. Ich ogromna czułość zezwala wykryć hormon HCG już w ciągu paru dni od zapłodnienia. Pierwsza reakcja na wieść o tym, że pod sercem przyszłej rodzicielki rozwija się nowe życie bywa rozmaita. Obojętnie od niej przed każdą kobietą staje jednakże dylemat „komu powierzyć los swój oraz swojego nienarodzonego jeszcze maleństwa?”.

http://centrummama.pl/partnerzy

Rozwój ginekologii i położnictwa w Polsce
W dzisiejszych czasach w naszym państwie znajduje się coraz to więcej specjalistycznych ośrodków ginekologiczno-położniczych, w których przyszłe rodzicielki mogą liczyć na kompetentną opiekę powiązaną z czasem ciąży i połogu.
W szerokim zakresie ich usług znajdują się między innymi:
•    badania diagnostyczne;
•    ochrona endokrynologiczno-ginekologiczna;
•    ochrona położnicza;
•    diagnostyka prenatalna;
•    poradnia urologiczna;
•    poradnia neonatologiczna;
•    szkoła rodzenia.
Zdrowie młodej rodzicielki jest najważniejsze, wskutek tego też całościowe, szczegółowe badania lekarskie na każdym etapie ciąży muszą być przeprowadzane przez fachowców dysponujących nie tylko wysokiej klasy ekwipunkiem, jakkolwiek przede wszystkim również ekspercką wiedzą z aspektu położnictwa, ginekologii i endokrynologii.
Pomyślne rozwiązanie to dopiero pierwocina macierzyństwa
Nowo narodzone maleństwo daje bezlik radości, ale również o jego zdrowie należy dbać ze szczególnym zaangażowaniem. Już od początkowych dni życia rodzice są w stanie posiadać wpływ na dalszy rozwój własnego dziecka, wskutek tego także zapewnienie mu profesjonalnej opieki pediatrycznej to ich najważniejszy obowiązek.
Porządne ośrodki pediatryczne
W ośrodkach lekarskich świadczących specjalne usługi z aspektu pediatrii dla dzieci tworzone są doskonałe warunki lecznicze. Doktorowie dbają nie tylko o zdrowie własnych najmłodszych pacjentów, ale także o ich komfort oraz porządne samopoczucie, które ma okazję rzutować na rezultaty leczenia. Jednym z takich ośrodków jest krakowskie centrum ginekologii i pediatrii „MAMA”, w jakim każdego dnia z usług zawodowców korzystają kobiety i rodziny z całej Polski.